NEDEN BİZ?

Araç Yıkama Hizmeti

Araç Yıkama Hizmeti

24 Saat Vale Hizmeti

Otopark Vale Hizmeti

Elektrikli Araç Şarj Ünitesi

Elektrikli Araç Şarj Ünitesi

Gayrettepe Metro Hatlarına Yakın

Gayrettepe Metro Hattı İçinde

Rezorvasyon İmkanı

Rezervasyon İmkanı

Metrobüse Yürüme Mesafesi

Metrobüse Yürüme Mesafesi

OTOPARK ÜCRETLERİ

Gayrettepe Metro Otopark olarak müşteri odaklı bir iş anlayışını benimsemekteyiz. Hedefimiz değerli müşterilerimiz için minimum ücretlendirme politikasını güderken, maksimum hizmet olanakları sunmaktır.

Bu politika ve iş anlayışı sebebiyle müşterilerimize içinde bulunduğumuz çağın ve gelecekte yaygınlaşacak olan teknolojilerin de şimdiden altyapısını oluşturup, geleceğe dönük bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Otoparkımız Anadolu Sigorta tarafından sigortalanmıştır.

Detaylı Bilgi
OTOPARK ÜCRETLERİ

REZERVASYON YAPTIRIN!

Uluslararası Lojistik Hizmetleri

Gayrettepe Metro Otoparkı’ mıza web sitemiz üzerinden online olarak rezervasyon yapma imkanını değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Rezervasyon yapmak istediğiniz otoparkımızı seçip ad, soyad, telefon, e-posta, giriş saatiniz, çıkış saatiniz ve araç plaka numaranızı ilgili alanlara girerek kayıt işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

YAKINIMIZDAKİ YERLER

Otoparkımıza aracını park eden değerli müşterilerimiz metro bağlantısı ile Taksim, Kabataş-Bağcılar, Taksim-Yenikapı hatları ile Gayrettepe-İstanbul Havalimanı hatlarını kullanarak trafikte zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yolculuklarını tamamlamaktadırlar. Daha fazla yerler için tıklayınız.

TÜRK TELEKOM ARENA STADI

İSTANBUL HAVALİMANI

ZİNCİRLİKUYU METROBÜS

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ

ZORLU CENTER

KANYON AVM