Hizmetler

Otopark

Gayrettepe Metro Otoparkı’ mız, araçlarınızı güvenle park etmeniz için 7/24 değerli müşterilerimizin hizmetine tabidir. İstanbul ulaşımının can damarları üzerinde bulunan otoparkımız, sizlere aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir park imkanı tanırken özenle seçilmiş konumu sayesinde değerli müşterilerimiz, İstanbul trafiğinde zaman kaybetmeden çevremizdeki sağlık, eğlence, sanat ve iş gereksinimlerini rahatça giderebilirler.

Online Rezervasyon

Gayrettepe Metro Otoparkı’ mıza web sitemiz üzerinden online olarak rezervasyon yapma imkanını değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Rezervasyon yapmak istediğiniz otoparkımızı seçip ad, soyad, telefon, e-posta, giriş saatiniz, çıkış saatiniz ve araç plaka numaranızı ilgili alanlara girerek kayıt işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Ardından karşınıza gelen sayfa aracılığıyla ödemenizi online olarak yaparak rezervasyon işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Vale

Gayrettepe Metro Otopark kapasitemizi aştığımız zamanlarda dahi, değerli müşterilerimizi hiçbir zaman geri çevirmemekteyiz.

Otoparkımızda yer olmadığı takdirde aracınız teslim fişi karşılığı görevli arkadaşlar tarafından teslim alınır, aynı teslim fişiyle araç sahibine iade edilir. Teslim fişinin kayıp veya yanınızda olmaması durumunda araç ruhsatı kimliğinizle eşleştirilerek kontrol edilir ve teslim edilir, araç çalıştığınız şirkete ait ise şirketinizle irtibat kurulur ve onay alınarak araç teslim edilir aksi bir durumda hem sizin hem de aracınızın güvenliği düşünülerek araç teslim edilmez.

Yıkama

Gayrettepe Metro Otopark olarak aracınızın iç ve dış yıkaması köpüklü ilaç uygulaması ile titizlik ile yapmaktayız.